Raksti

Viss, kas jums jāzina par bakteriālo vaginozi

Bakteriālā vaginoze ir viena no visbiežāk sastopamajām maksts infekcijām. Uzziniet vairāk par simptomiem, cēloņiem un ārstēšanu!

Bakteriālā vaginoze un grūtniecība

Bakteriālā vaginoze grūtniecības laikā var izraisīt spēcīgu, zivīm līdzīgu smaku un izdalījumus. Uzziniet vairāk par cēloņiem, simptomiem un ārstēšanu!

Kā ārstēt maksts sēnīšu infekciju

Maksts sēnīte ir izplatīta maksts infekcija, kas izraisa tādus simptomus kā izdalījumi un nieze. Uzziniet vairāk par to, kā ir jāārstē veselības problēmas!

Maksts sēnīšu infekcija grūtniecības laikā

Sēnīšu infekcija makstī grūtniecības laikā ir bieži sastopama diskomforta sajūta. Uzziniet vairāk par cēloņiem, simptomiem un iespējamo ārstēšanu šeit!

Stipra, zivīm līdzīga smaka

Stipra, zivīm līdzīga smaka var liecināt par maksts infekciju. Uzziniet vairāk par iespējamo cēloni, citiem simptomiem un ārstēšanu!

Sāpīga dzimumakta cēloņi

Sāpīgam dzimumaktam ir daudz iespējamo iemeslu. Uzziniet vairāk par šiem cēloņiem, kā tos novērst un kā ar tiem cīnīties!

Maksts higiēna

Maksts higiēna var palīdzēt novērst maksts veselības problēmas un infekcijas. Uzziniet vairāk par to, kā rūpēties par savu intīmo zonu!

8 padomi intīmo problēmu novēršanai

Apskatiet dažus no vissvarīgākajiem maksts higiēnas padomiem

Maksts sausums: cēloņi un ārstēšana

Maksts sausums parasti ir saistīts ar menopauzi, bet tas var notikt jebkurā vecumā. Uzziniet vairāk par cēloņiem un iespējamo ārstēšanu.

Ko jūsu maksts izdalījumi stāsta par maksts veselību?

Izdalījumi no maksts ir pilnīgi normāla parādība. Tomēr izdalījumu izmaiņas var liecināt par kaut ko nopietnāku, piemēram, infekciju. Uzziniet vairāk par izdalījumu krāsu!

Starpība starp sēnīšu infekciju un bakteriālo vaginozi

Bakteriālā vaginoze un sēnīšu infekcija ir visbiežāk sastopamās maksts infekcijas. Uzziniet vairāk par cēloņu, simptomu un ārstēšanas atšķirībām!

Maksts infekcijas un antibiotikas

Uzziniet vairāk par to, kā antibiotikas var izjaukt maksts līdzsvaru un kā novērst maksts problēmas, kas rodas kā antibiotiku terapijas blaknes.