Nieze, smaka, sausums, kairinājums un izdalījumi ir problēmas, kas ir saistītas ar maksts neērtībām, kas daudzām sievietēm liek justies nedroši – dažos gadījumos šādas situācijas var pat ietekmēt dzīves kvalitāti. Maksts infekcijas ir daudz biežāk sastopamas, nekā jūs domājat, taču esiet droši, to lielāko daļu var viegli izārstēt un novērst!

Maksts nieze

Nieze ir izplatīts traucējošs maksts veselības problēmu simptoms, ko parasti izraisa rauga sēnīte Candida albicans, bet dažreiz tam ir citi cēloņi, piemēram, sausums, kairinātāji, seksuāli transmisīvās slimības vai citas infekcijas. Uzziniet, kā ārstēt un novērst maksts niezi.

Smaka, kas izdalās no maksts

Izdalījumi, kuriem ir viegli salda vai asa smarža, ir pilnīgi normāla parādība, taču, ja pamanāt spēcīgu, nepatīkamu smaku no maksts, tas, iespējams, liecina par baktēriju nelīdzsvarotību vai citu infekciju. Lasiet vairāk par maksts smakas cēloņiem un ārstēšanu šeit.

Maksts sausums

Sievietes, kam ir iestājusies menopauze, ir īpaši pakļautas maksts sausumam estrogēna samazināšanās dēļ, taču šis stāvoklis var ietekmēt visu vecumu sievietes. Ja jūs ciešat no sausuma, sāpīguma un / vai sāpīga dzimumakta, šeit atradīsiet šo problēmu risinājumus.

Izvadīšana no maksts

Izdalījumi ir gudra maksts pašattīrīšanās sistēma, un parasti par to nav jāuztraucas, bet, ja izdalījumu faktūra, krāsa vai smarža pēkšņi šķiet mazliet citādāka, var būt vainojama pamatā esošā infekcija. Uzziniet šeit, vai izdalījumi no maksts ir normāli.

Maksts apsārtums / dedzināšana

Ja jūsu maksts ir sarkana, iekaisusi un piedzīvojat dedzināšanas sajūtu katru reizi, kad urinējat, tā ir iekaisuma pazīme – un pretēji izplatītajam uzskatam cēlonis ne vienmēr ir urīnceļu infekcija. Vairāk par apsārtuma un dedzināšanas risinājumiem maksts zonā lasiet šeit.

Izmantojiet zemāk esošo risinājuma rīku, lai atrastu produktu, kas derēs jūsu maksts problēmu risināšanai!